חייגו 08-8578100

חזון והערכים של חברתנו

pexels-photo-416405.jpeg

הלקוח במרכז

אצלנו מבינים כי הלקוח הוא הצנטרום והכל נע סביבו, חווית הלקוח, השירות ואיכות המוצר אמורים לשרת את צרכי הלקוח ולעמוד מעבר לכל ציפיותיו, חברתנו מעמידה לרשות הלקוח בין אם הוא אדריכל, מהנדס, יזם או קבלן את כל מחלקות התמיכה הרלוונטיות למתן מענה מהיר ומקצועי לצרכיו.

ENGINEERS11

חדשנות

חדשנות זה אנחנו! חלוצים בתחום שיטות הבנייה המתקדמות, בלוקי ה״טרמולוק״ שקע תקע, חיפוי מתורבת, שימור מבנים ואבנים לשימור. מחלקות הפיתוח שלנו נענות לכל אתגר אדריכלי והנדסי

ENGINEERS222

אחריות

אנחנו אחראים על כל מוצר שיוצא ממפעלינו, חברת ״טרמודן״ רואה בלקוחותיה כשותפים להצלחתה על כן רואה בה אחראית על כל אלמנט אשר מסופק לאתר ועד למסירת הפרויקט בשלמותו. שמה של חברת טרמודן הינו שם נרדף לשירות ואיכות כבר מיום הקמתה.

בנייה ירוקה בישראל​

בטרמודן תוכלו למצוא את מגוון הבלוקים לבית ולפיתוח באיכות וברמת הבידוד הטובים ביותר בשוק. הבלוקים של טרמודן נבדקים בקפידה ברשויות התקינה בארץ ונמצאו ראויים להחזיק ב-5 תווי תקן ואיכות המאפשרים ללקוחותיה הרגשת ביטחון מלאה. חברת טרמודן ומוצריה הינם בעלי תו תקן ירוק העומדים בכל התקנים המחמירים בתחום הבנייה הירוקה.

אנו שמים דגש על ייצור ופיתוח מגוון רחב של מוצרי בנייה טבעיים ובאיכות ללא פשרות. מוצרי הבניה של טרמודן עומדים בכל התקנים הנדרשים בארץ ואף זכו בתו הזהב שמעמיד אותם בשורה הראשונה מבחינת איכות, בטיחות וסביבה. חומרי הבניה של טרמודן עוברים בקרה מחמירה לאורך כל תהליך הייצור כדי להבטיח שלקוחותינו יקבלו את המוצר הטוב ביותר שניתן להשיג בשוק.

יחודיות החברה

ראשית, אנחנו בבעלות נשית ועם רוב נשי!

שנית, חברת טרמודן מייצרת את מגוון מוצריה כחומר על בסיס צמנט (בטון), וזאת בכדי שהלקוח ייהנה ממוצר איכותי, חזק ומדויק, המבטיח אמינות ואיכות לכל החיים.
בשל הרכב מוצרינו וחוזקם  אנו מונעים ליקויים וכשלים שעלולים להיות בעתיד במבנה, מוצרים על בסיס צמנט הינם בעלי הרכב יעיל וחזק ביותר, הגורם למוצרי הבניה להתחבר בצורה הטובה ביותר אל שלד המבנה, ללא סדיקה בקירות והיפרדות ובכך שומרים על איכותו ושלמותו לאורך השנים. לחברת טרמודן הסכם שיתוף פעולה עם מספר חברות מהעולם, בתוכם חברת besser הבינלאומית ולכן מתעדכנת ומעדכנת את כלל החידושים השונים שמיוצרים ברחבי העולם.

טרמודן בקהילה

יו״ר החברה מר דני פישמן וחברת טרמודן חרטו על דיגלם את נושא התרומה לקהילה הבאה לידי ביטוי במימון ותרומות למען ילדים וחולים, למען מוסדות התומכים ומחנכים ילדים בעלי מוגבלויות, כמו כן טרמודן תורמת באופן קבע לאגודה למען החייל ומברכת את מיטב בניה בבריאות ודרך צלחה.

Open chat
צריך עזרה?
שלום איך אני אוכל לעזור לך?