Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

למי שמבין.

בלוקים

סוגי בלוקים

בלוקי טרמודן הינם הבלוקים החזקים והעמידים ביותר הקיימים כיום בשוק. השימוש בבלוקים מבית טרמודן פונה לקהל הבנייה הפרטית, לאדריכלים ולקבלנים בכל סדר גודל. מגוון הבלוקים הקיימים בחברתנו הוא הרחב ביותר ולכן הם מתאימים לכל שיטות הבנייה המוכרות. כל הבלוקים שלנו המשמשים לצרכי בנייה עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ונושאים גם תו תקן ירוק.

  • בלוק פומיס תרמי – נחשב לבלוק איכותי ביותר ו- "ירוק". בעל תכונות יוצאות דופן של בידוד תרמי ואקוסטי בשילוב מוצלח של החומרים ממנו מיוצר.
  • בלוק בטון – בלוק חזק ביותר ובהתאם לכך גם כבד מאוד. בעל תכונות פנטסיות של בידוד אקוסטי עקב משקלו. הבלוק אינו מתאים היום לפי תקן הבידוד לבניית מעטפת של בית אלא לחלוקות פנים אשר מבודדות רעשים בין החדרים בצורה מקסימאלית.
  • בלוק לבן –  נקרא גם בלוק אוטוקלבים, הבלוק הלבן (איטונג, גבס) מאפשר עבודה נוחה עמו שכן קל לחיתוך ומשקלו קל אך סובל מחוסר בידוד אקוסטי.

ישנם סוגי בלוקים נוספים לבית (כגון: בלוק חרס) אשר לא נרחיב עליהם אין הדיבור.... חשוב להבין כי עדיף להשתמש בבלוקים מבטון למיניהם וסוגיהם בכל שלבי הבנייה, וכך לשמור על תכונות החומרים הצמנטיים מהם מורכב השלד- דבר המונע סדיקת קירות וסכנת קריסה במהלך השנים.

הבלוק האידיאלי

בלוקים לבית אידיאלי הם בלוקים אשר יעניקו את התכונות הבאות לפרק הזמן הארוך ביותר

  • חוזק ושלמות  – הבלוקים מהווים את מעטפת הבית ולכן חשוב ביותר שיהיו חזקים ועמידים לאורך זמן. חשוב שהבלוקים יהיו זהים בתכונותיהם לשלד הבית (צמנטי), יתחבר אליו ואל חומרי הגמר (טיח) המשמשים לכיסוי הבית בצורה הטובה ביותר.
  • בידוד אקוסטי – בלוקים המונעים מרעשי חוץ לחדור לתוך הבית ומרעשים מתוך הבית לצאת החוצה. בחלוקה שבין החדרים מומלץ מאוד על שימוש בבלוקים צמנטים בעלי מסה שכן מסה מהווה בידוד אקוסטי.
  • בידוד תרמי – עעשוי לחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהוצאות האנרגיה לחימום וקירור, ללא תלות בשיטת המיזוג שבחרתם על כן מומלצים בלוקים מסוג פומיס מבודדים טרמית.
  • עמידות כנגד אש – בלוקים עמידים בפני אש ישמרו על מעטפת ביתכם שלמה גם במקרה של שרפה. בלוק איכותי ותקני יעמוד באש גם בטמפרטורות גבוהות ביותר. כל הבלוקים מבית "טרמודן" עמידים בתקנים המחמירים ביותר בתחום זה.

כיצד בוחרים בלוק לבית?

כאשר אנו ניגשים לבחור בלוקים לבנייה, יש להתחשב בפן התכנוני, היישומי, הבטיחותי וכמובן הכלכלי. לשם כך עליכם להיות בעלי רקע בהנדסה אזרחית או להסתייע באנשי המקצוע הטובים ביותר. זכרו, תהליך בניית מעטפת הבית הינו בלתי הפיך כך שכל החלטה שתקבלו בעת בחירת בלוקים לבנייה תשפיע על חייכם בבית שאמור להיות מקום נוח, חסכוני ובטוח עבורכם אנו ממליצים בלוקים מסוג פומיס (בעלי יכולת בידוד טרמי גבוה) למעטפת הבית ועל בלוקים בטוניים בעלי משקל גבוה לחלוקות הפנים בבית ליצירת בידוד אקוסטי מיטבי בין החדרים.

בניה פרטית

אני מאמין

לקוחות החברה הם הנכס היקר ביותר והם יקבלו תמיד מענה ופתרון לצורכיהם באופן פרטני שיותאם לצורכיהם. חברת טרמודן שואפת לשיתוף פעולה עם לקוחותיה במטרה להמשיך ולייעל את תפעולה, ובכך לשפר את השירות ולהגדיל את רווחת לקוחותיה בתחום הבנייה הפרטית. טרמודן רואה את ייעודה כספקית מוצרי בניה איכותיים וכוללניים לכלל הארץ באיכות ובמצוינות השירות

מוצרים על בסיס צמנט

חברת טרמודן מייצרת את מגוון מוצריה על בסיס צמנט (בטון), וזאת בכדי שלקוח הבנייה הפרטית ייהנה ממוצר איכותי, חזק ומדויק המבטיח אמינות ואיכות חיים. מוצרים מבוססי צמנט מונעים ליקויים וכשלים שעלולים לצוץ בעתיד הבנייה, מוצרים אלו הינם בעלי הרכב יעיל וחזק, הגורם למוצרי הבנייה להתחבר בצורה אידיאלית אל שלד המבנה ובכך שומרים על איכותו ושלמותו לאורך השנים. הצטרפו עוד היום אל אלפי לקוחות הבנייה הפרטית שנהנים ממוצרי טרמודן בביתם.

שיתופי פעולה

לחברת טרמודן הסכם שיתוף פעולה עם מספר חברות מהעולם בניהן  חברת BESSER העולמית והיא מתעדכנת מכלל החידושים השונים בתחום הבנייה הפרטית שמוצגים ברחבי העולם לאורך השנה. לקבלת פרטים נוספים אודות מוצרי טרמודן, ייעוץ או בכל נושא אחר בתחום הבנייה אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מחלקת הבנייה הפרטית שלנו.

קבלנים

ייצור מוצרים חדשניים ומהפכנים

חברת טרמודן ממשיכה להוביל את תחום הבנייה בייצור מוצרים חדשניים ומהפכניים אשר תורמים לבנייה מהירה, קלה, ירוקה ואיכותית. כבר בשלבי הייצור, הקו המנחה שלנו הוא לא רק שיפור איכות המוצר, אלא השפעה חיובית על זמני עבודה וכח האדם הפועל בשטח. בכך מצמצמת טרמודן את עלויות הבנייה עבור הקבלנים.

עבודה עם מוצרי טרמודן

עבודה עם המוצרים החדשים והמהפכניים של טרמודן מבטיחים לקבלנים בנייה מהירה, המנעות משימוש בחגורות (יציקות), אפשרות ליצירת חללים רחבים למעבר צנרת ללא צורך בחריצה, חיסכון בחומרי גמר ועבודה ואקוסטיקה של הפחתת רעש 50DB לפי בדיקת מכון התקנים. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הקבלנים המוכרים שכבר הצטרפו להצלחה וליצור עמנו קשר עוד היום.

חיפוי אדריכלי

שימוש בחיפויי הבטון האיכותיים מבית טרמודן מאפשר לקבלנים חיסכון רב בעלויות חומרים ובשעות העבודה, אינם מצריכים וי מתכת ובכך חוסכים קידוחים וקשירה, מגנים על הפלדה מפני קורוזיה ומיוצרים. אנו מזמינים אתכם הקבלנים ליצור עמנו קשר דרך הודעה בטופס יצירת הקשר ולתאם עמכם פגישה מסודרת.

טרמולוק 20 - שקע תקע 4 כיוונים

שימוש בבלוק החדש שלנו מסוג טרמולוק 20 בטכנולוגיית שקע תקע מאפשר לקבלנים בנייה מהירה בשל החיבור המהיר והנוח של בלוק לבלוק, חסכון בעלויות הבנייה עקב המנעות מבנייה כפולה וטייח, המנעות מחגורות (יציקות), חוזק ועמידות החומר לאורך שנים, עמידות בפני מעבר מים לבנייה חיצונית וחדרים רטובים, עמידות בפני אש ובידוד אקוסטי גבוה במיוחד לפי מכון התקנים (DB50 )

בטון אדריכלי

הבטון האדריכלי הבלעדי לטרמודן מבטיח לקבלנים איכות חסרת פשרות. חומר זה מסופק בצורה אחידה, תוך ייצור מהיר וזמני אספקה קצרים והוא מיוצר ע"פ דרישה במגוון אינסופי של צבעים, גדלים, מרקמים ורמות גימור שונות. הבטון האדריכלי עמיד במיוחד בתנאי מזג האוויר בארץ, מאפשר עמידות גבוהה בבלייה, בסביבה ימית לחה ומול קרני השמש. מוצר זה מתאים לשימוש בכל שיטות היישום השונות המוכרות בקרב הקבלנים- יבשה, רטובה ומתועשת.

שיטות בנייה

המלצות טרמודן

הוצאות האנרגיה של משקי הבית בישראל מהווים מעמסה כלכלית על כולנו. בהשקעה כספית הגיונית ומתקבלת על הדעת ובבחירת שיטות הבנייה הנכונות עבורכם ניתן לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהוצאות האנרגיה במידה ונתכנן נכונה בית חכם, עמיד וחסכוני.

מיזוג אוויר

חשוב מאוד לבחור מזגנים ברמת חיסכון אנרגטי A או B ומערכת מפוצלת חכמה אשר קובעת את הספק הקירור בהתאם למיקום הרצוי הדורש מיזוג (מערכת חשמל חכם לדוגמא). המערכות הישנות שהיו פופולאריות בשיטות הבנייה הישנות בזבזניות יותר ומופעלות בשיא העוצמה למיזוג כל חדרי הבית ביחד.

איטום

במדינת ישראל שורר אקלים ים תיכוני והדבר אומר שחם ולח מאוד ברוב ימות השנה ובחורף קר. לא משנה באיזו מערכת שינוי אקלים ביתית נבחר (מיזוג, תנורים, רדיאטורים, אח וכו'), ללא איטום אבסולוטי יהיה קשה מאוד למערכת שבחרנו להגיע לטמפרטורה הרצויה ולשמור עליה שכן אוויר חודר לתוך הבית ומשפיע על הטמפרטורה בו. איטום הבית מתחיל עוד בבחירת שיטת הבנייה והבלוקים הנכונים, וממשיך באיטום החלונות. על החלונות להיות אטומים בפנלים (החיבור לקיר) ע"י תכנון מדויק. חשוב שהחלונות יהיה בעלי ליבה כפולה ובעלי פטנט גומי או סיליקון לאיטום מוחלט.

תאורה

תאורת הבית הטבעית תקבע עוד בשלב מיקום הנכס או הבניין ותושפע בין היתר משיטת הבנייה והחומרים הנבחרים. כדי להימנע מבזבוז אנרגיה, נשתדל לבחור ולמקם את גופי התאורה בצורה האופטימלית. כיום ישנם גופי תאורה אשר מספקים עוצמת תאורה גבוהה ביותר בהספק חשמלי נמוך. מעבר לכך, הצבת גופי התאורה במיקום מתאים ושילוב גופים מסוגים שונים (נברשת, תאורה תומכת, ספוטים וכו') יכולים לחסוך לא מעט כסף בשנה. בנוסף, ניתן להשתמש במערכות חשמל חכם על מנת לווסת את השימוש באנרגיה לצרכי תאורה באמצעות חיישנים המודדים את חדירת האור הטבעי לתוך הבית.

תו תקן ירוק

מהי בנייה ירוקה?

בנייה ירוקה הינו תהליך בנייה אשר מטרתו היא אחת, לבנות, להתפתח, לגדול ויחד עם זאת לשמור, לטפח ולסייע לסביבה. בתהליך בנייה ירוקה מתבצע שימוש בחומרים ממוחזרים ובחומרים אחרים ידידותיים לסביבה. הבנייה הירוקה חוסכת בחומרי גלם, מים חשמל ואנרגיה, החל מתהליך הבניה עצמו וכן בזמן המגורים בבניין. שיטת הבניה הירוקה מתאימה במיוחד לעת החדשה, עת בה, אנו מחויבים לשמור על עולמנו ולהקטין את צריכת המשאבים שהוא מספק לנו, כמו כן להליך בנייה ירוקה, יתרונות רבים.

שמירה על הסביבה

בחברת טרמודן אנו דוגלים בסביבה על השמירה תוך בנייה ירוקה, על כן אנו פועלים ללא הרף על מנת ללמוד ולשפר את מוצרינו כך שיהיו עמידים לאורך שנים וימנעו פגיעה במשאבי הטבע הנפלאים בארצנו, לצד מניעת פגיעה בנוף הסביבתי. כיום קיימת מודעות הולכת וגדלה לשיטות הייצור הירוק, בחברת טרמודן אנו שמים דגש מיוחד על עמידה בתקנים המחמירים ביותר כל שכן בכל הנוגע לשמירה על איכות האוויר שאנו נושמים. תהליך הייצור שלנו מתבצע מתחת לפני הקרקע וללא התערבות יד אדם. כך אנו מבטיחים את בריאות עובדינו ואויר נקי לסביבה בה אנו פועלים.

יתרונות הבנייה הירוקה

מעבר לשמירה על הסביבה, הבנייה הירוקה ידועה רבות בשל היותה בנייה חסכונית בטווח הרחוק. חסכון בתאורה – בניית בית באמצעות בנייה ירוקה, משמעותה תכנון נכון של כניסת אור לבית,  בית מואר באור טבעי לאורך כל שעות היממה , חוסך בעלויות התאורה והחשמל לדייריו. כמו כן כחלק מהליך בנייה ירוקה, יכולה להתבצע על גג הבניין הרכבה של מערכת קולטי חשמל סולארית, המייצרת חשמל מאור השמש. חסכון במיזוג אוויר – ימי הקיץ והחורף מצריכים לרוב שימוש במזגנים, בנייה ירוקה בצורה מחושבת, דואגת לכך שבמבנה יהיו כיווני אוויר נכונים, כניסה וזרימה של אוויר באופן טבעי. בנוסף- יש כמובן לבחור בבלוקים מבודדים טרמית שימנעו את התחממות או התקררות המבנה וישמרו על טמפרטורה קבועה יחסית לאורך היממה. בחירה בבלוקים המבודדים תחסוך משמעותית בעלויות הבנייה. חסכון במים – כידוע תחזוק גינות כרוך בשימוש תדיר במים, מי ההשקיה הינם מים טובים לשתייה ויש לחסוך בהם. בניית בית באמצעות בנייה ירוקה, תורמת לחסכון במים שכן ניתן לבנות מערכת השקיה אשר תמחזר את מי הברז, האמבטיה ומכונות הכביסה ותוביל אותם הישר אל צינורות הגינה. ניתן גם לבנות מאגר של מי תהום פרטיים, אשר יסייע לנו לחסוך באופן משמעותי את עלויות המים. דירות ומבנים אשר נבנו באמצעות בניה ירוקה, קלות יותר למכירה שכן היתרונות והחיסכון הטמון בקירות המבנה, ברורים לכולם.

בנייה ירוקה בישראל

חברת טרמודן המתמחה במוצרי צמנט מתקדמים חרטה על דגלה את נושא הקדמה והפיתוח, על כן שקדה ופיתחה מוצרי חיפוי צמנטים המחליפים את חיפוי האבן הטבעית והמסורתית, בחיפוי מתועש בעל תו תקן ירוק. חברת טרמודן מייצרת ומעבדת את האלמנטים בארץ, בטכנולוגיות מתקדמות ביותר, באופן מבוקר ובמכשור עדכני המבטיחים הליך ייצור ירוק הנמנע ככל הניתן מזיהום האוויר וביזבוז משאבי טבע. הבטון האדריכלי הינו מוצר ירוק, מיוצר על ידי טרמודן בתהליכים ירוקים, המפעל עומד בתו תקן "ירוק" ובתהליכי פיקוח ותהליכיISO מתקדמים.

קטלוגים להורדה

קטלוגי בלוקים טרמודן

בנינו עבורכם מערכת נוחה וקלה לניווט בין מוצרי טרמודן השונים. ניתן לאתר את המוצרים אשר אתם מחפשים בקלות ולצפות במוצרים דומים להם. בקטלוגי הבנייה של טרמודן תיהנו ממבחר רחב של מוצרים בלעדיים לנו, לצד מק"טים ושמות לבירורים והצעות מחיר. למעבר לעמוד קטלוגים לחץ כאן

לקבלת ייעוץ בכל נושא השאר לנו הודעה

 
 

ניוזלטר

 

השארו מעודכנים

לקוחות החברה הם הנכס היקר ביותר יקבלו תמיד מענה ופתרון לצורכיהם פרטני שיותאם לצורכיהם. חברת