בנייה ירוקה

אנו שמים דגש על ייצור ופיתוח מגוון רחב של מוצרי בנייה טבעיים ובאיכות ללא פשרות. מוצרי הבניה של טרמודן עומדים בכל התקנים הנדרשים בארץ ואף זכו בתו הזהב שמעמיד אותם בשורה הראשונה מבחינת איכות, בטיחות וסביבה. חומרי הבניה של טרמודן עוברים בקרה מחמירה לאורך כל תהליך הייצור כדי להבטיח שלקוחותינו יקבלו את המוצר הטוב ביותר שניתן להשיג בשוק. שקידה על פיתוח פתרונות חדישים לצד יישום תהליכי ייצור מתקדמים הופכים את טרמודן למפעל מוצרי הבניה המודרני בישראל.

בנייה ירוקה הינו תהליך בנייה אשר מטרתו היא אחת, לבנות, להתפתח, לגדול ויחד עם זאת לשמור, לטפח ולסייע לסביבה. בתהליך בנייה ירוקה מתבצע שימוש בחומרים ממוחזרים ובחומרים אחרים ידידותיים לסביבה. הבנייה הירוקה חוסכת בחומרי גלם, מים חשמל ואנרגיה, החל מתהליך הבניה עצמו וכן בזמן המגורים בבניין. שיטת הבניה הירוקה מתאימה במיוחד לעת החדשה, עת בה אנו מחויבים לשמור על עולמנו ולהקטין את צריכת המשאבים שהוא מספק לנו. מעבר לשמירה על הסביבה, הבנייה הירוקה ידועה רבות בשל היותה בנייה חסכונית בטווח הרחוק.

בנייה ירוקה לקהל הפרטי

התאמה לשלד המבנה

תשאלו מביני עניין וכולם יגידו לכם: ״תמיד תשתמשו באותם חומרים״ כלומר אם שלד הבניין עשוי מבטון תמשיכו לעבוד עם מוצרי בטון כך ההתחברות תהיה אופטימאלית, אצלנו אין סדיקה, היפרדות שכבות, וכל מיני תופעות אשר גורמות לכם להיות עבד של בית חלומותיכם, בואו ונשבור מיתוס: לא צריך לסייד ולצבוע כל שנה את הבית מחדש.

בנייה יעילה

נכון שתם מתכננים אבל החיים רצופים בשינויים, על כן שימוש בבלוקי טרמודן מאפשר לכם לבצע שינויים בעתיד כמו: לשנות קירות, שינוי חלונות, דלתות ומפתחים אחרים. חוזק הבלוק ושיטת היישום שלנו מאפשרות לבצע שינויים עתידיים כמו כן אצלנו אין סדקים בקירות! אצלנו לא צריך דיבלים מיוחדים כדי לתלות מוצרים על הקירות כי אצלנו ההתאמה לשלד הבניין הינה אופטימאלית.

חסכון במיזוג אוויר

בחירה בבלוקי הפומיס המבודדים של ״טרמודן״ למעטפת הבית תחסוך משמעותית בעלויות השותפות של חימום וקירור מבנה מגוריכם, בשלב בחירת בלוקי מעטפת הבית חשוב לקחת בחשבון גם אקוסטיקה וגם בידוד מחום וקור, מצד אחד לא תרצו לשמוע את רעשי החוץ ומצד שני תרצו שהבית יהיה מבודד מחום וקור.

אקוסטיקה

אקוסטיקה, כן שמעתם נכון! הבית אמור לשרת אותנו ולא אנחנו אותו, כיום כשאופי החיים והתרבות משתנה ישנה חשיבות עצומה לאקוסטיקה שבין חללי הבית ולא רק הקיר שגובל עם השכנים, בלוקי ה״טרמולוק״ שקע תקע מוכרים בכל מבני היוקרה בישראל ומשמשים לחלוקת החללים הפנימיים לכן גם אצלך בבית, או במשרד תדרוש מהקבלן בלוק מסוג ״טרמולוק״ שקע תקע של טרמודן.

בנייה ירוקה לאנשי המקצוע

התאמה לשלד המבנה

אנשי מקצוע רוצים שקט תעשייתי, אצלנו מוצרי הבנייה הם צמנטיים ומתאימים בהתאמה מושלמת לשלד הבניין, אין סדיקות עתידיות, בנייה נקייה, אקוסטיקה מעולה וכמובן שקט בביצוע.

חסכון בעלויות הבנייה

בבחירה נכונה של בלוקי מעטפת השלד ומחיצות הפנים חברת "טרמודן" חושפת את איש המקצוע לשיטות בנייה מהירות, נקיות וחזקות במיוחד אשר חוסכות אלפי שקלים בצורת הביצוע, ללא חגורות, ללא טפסנות, ללא חציבות ועוד...

חסכון במיזוג אוויר

איש מקצוע אמין בוחר את הטובים ביותר ולא את הזול ביותר! חשוב שאיש המקצוע יבחר את הטוב ביותר ללקוח וכך ימנע ממנו שנים של אכזבה וכעסים, שימוש במוצרי "טרמודן" הן בבלוקי הפומיס והן בשאר המוצרים חוסך ללקוח עוגמת נפש ועלויות גבוהות וחריגות בתחזוקת הבית.

אקוסטיקה

בלוקי טרמודן הינם בעלי הפחתה אקוסטית מהגבוהות המוצעות בשוק להפרדה בין חללים ועד 57 DB, כל שכן כל השחלת הצנרת הינה דרך הבלוק וללא חציבת הקירות, כך הבנייה נקייה יותר והחללים שקטים יותר.

בנייה ירוקה לאדריכלי נוף

התאמה לשלד המבנה

בנייה ירוקה זו לא סיסמא ואנו שוקדים ימים כלילות למצוא פתרונות אדריכליים אשר יעזרו לנו ולכם לשמר את הסביבה ויצעידו איתנו את ערך הקיימות בטרמודן. אצלנו תמצאו מבחר אבני חיפוי העונות לדרישות התקן הירוק, אבנים מתורבתות ומתועשות אשר מחליפות את השימוש באבנים טבעיות ובכך עוזרות לנו לשמור על הסביבה ומצד שני לתת מענה בנראות טבעית לפרויקטים.

חסכון בעלויות הבנייה

לנו יש יכולות טכנולוגיות בארץ ובעולם בייצור בטון אדריכלי, בלוקים דקורטיביים ואבני חיפוי מחומרים ממוחזרים אשר מוזילים את עלות הבלוק וכמובן חוסכים בעלויות היישום בשטח, אספקה סדירה ושמירה על גוונים אחידים.

חסכון במיזוג אוויר

בחירה בבלוקי הפומיס המבודדים של ״טרמודן״ למעטפת הבית תחסוך משמעותית בעלויות השותפות של חימום וקירור מבנה מגוריכם, בשלב בחירת בלוקי מעטפת הבית חשוב לקחת בחשבון גם אקוסטיקה וגם בידוד מחום וקור, מצד אחד לא תרצו לשמוע את רעשי החוץ ומצד שני תרצו שהבית יהיה מבודד מחום וקור.

מבני שימור

לנו היכולות להעתיק אבני מקור, יישון אבנים ואספקה מגוונת.

בנייה ירוקה למהנדסים

התאמה לשלד המבנה

תשאלו מביני עניין וכולם יגידו לכם: ״תמיד תשתמשו באותם חומרים״ כלומר אם שלד הבניין עשוי מבטון תמשיכו לעבוד עם מוצרי בטון כך ההתחברות תהיה אופטימאלית. אצלנו אין סדיקה, היפרדות שכבות, וכל מיני תופעות אשר גורמות לכם להיות עבד של בית חלומותיכם, בואו ונשבור מיתוס: לא צריך לסייד ולצבוע כל שנה מחדש

בנייה יעילה

לחברת ״טרמודן״ מספר פטנטים ושיטות בנייה חדשות אשר מוזילות משמעותית את עלויות הבנייה ומאפשרות לבנות בצורה יעילה, זולה ומהירה בבנייה הן לגובה וללא שימוש בחגורות ותפסנות מסורתית

חסכון במיזוג אוויר

בחירה בבלוקי הפומיס המבודדים של ״טרמודן״ למעטפת הבית תחסוך משמעותית בעלויות השותפות של חימום וקירור מבנה מגוריכם, בשלב בחירת בלוקי מעטפת הבית חשוב לקחת בחשבון גם אקוסטיקה וגם בידוד מחום וקור, מצד אחד לא תרצו לשמוע את רעשי החוץ ומצד שני תרצו שהבית יהיה מבודד מחום וקור

אקוסטיקה

אקוסטיקה, כן שמעתם נכון! הבית אמור לשרת אותנו ולא אנחנו אותו, כיום כשאופי החיים והתרבות משתנה ישנה חשיבות עצומה לאקוסטיקה שבין חללי הבית ולא רק הקיר שגובל עם השכנים, בלוקי ה״טרמולוק״ שקע תקע מוכרים בכל מבני היוקרה בישראל ומשמשים לחלוקת חללים בכולם לכן גם אצלך בבית, או במשרד תדרוש מהקבלן בלוק מסוג ״טרמולוק״