Slider image
Slider image

למי שמבין.

תקנים ובדיקות

שלבי הייצור

תהליכי הייצור במפעל טרמודן הינם איכותיים, בטיחותיים, ממוחשבים, מדויקים ומתקדמים עומדים בדרישות התקנים ואיכות הסביבה ומיוצרים מחומרי גלם הנבחנים בקפידה. הבלוקים מיוצרים במערכת רובוטית מהמתקדמות בעולם, מערך הבקרה הממוחשב מפקח על העבודה ומבטיח מרכיב חומרים אחיד ללא סטיות ופגמים. הבלוקים מיוצרים על גבי פלטות ברזל, עובדה המבטיחה שלמות, חוזק, דייקנות ואחידות. הבלוקים עוברים תהליך של אשפרה שמחזק את הבלוק ומתקבל מוצר מוגמר מדויק וחזק כבר בסופו של התהליך. תהליך הייצור מורכב ממספר שלבים:

  • הבאת החומר ואכסנתו מתחתלפני האדמה בכדי לשמור על סביבה ירוקה ונקייה.
  • שינוע וערבוב חומרים באמצעות מחשבים ובקרים מתקדמים , המבטיחים איכות חומר גבוהה ביותר.
  • ייצור הבלוקנערך במיכון המתקדם בעולם ונותן חזות ייחודית ומושלמת בכול מוצר ומוצר.
  • אשפרה -  ייבוש בתנורי קיטור, מבטיחים את חוזקו הגבוהה של הבלוק כבר בסוף היצור עצמו.
  • מערך הבקרה – נערך בקפדנות בביקורת האריזה של המוצרים ובהבטחת דיוקם וחוזקם(ISO).
  • שינוע- המוצרים מתבצע על גבי משאיות מנוף חדישות, ומבטיח עמידה בלוח זמנים והתחייבויות.
 

ניהול המלאי וההזמנות

חברת טרמודן משלבת יעילות קפדנית ומערכות ממוחשבות. יתרונות החברה במלאי גדול, יעיל וזמין לרשות לקוחותיה, כולל אפשרות למשלוח הזמנה דרך האתר בחלוקה לסוגים ולכמויות.

הובלה ולוחות זמנים

מערך הייצור המשוכלל, צי המשאיות החדיש וצוות הנהגים המיומן של חברת טרמודן בשילוב עם נורמות גבוהות של שירות מבטיחים עמידה מדויקת בלוחות זמנים. על כן חברת טרמודן הינה חברה ירוקה, שכל מוצריה ירוקים מחזיקה 5 תווי תקן ובין המפעלים הבודדים בארץ המחזיקים תו תקן פלטינה. חברת טרמודן חרטה על דיגלה את נושא הסביבה הירוקה, לוקחת חלק פעיל במועצה לסביבה ירוקה, מחזור חומרים ותורמת פעילה ומתנדבת לשמירה על סביבה ירוקה ולעתיד ילדינו.

אדריכלי נוף

סביבת מגורים

בחברת טרמודן מאמינים כי סביבת המגורים, יופיה ונראותה  חשובים לא פחות מאשר סביבתו האינטימית של הדייר, על כן מחלקת הפיתוח בחברתנו שוקדת יומם וליל בפיתוח חומרי בניין חדישים ומתקדמים המתמזגים עם הנוף הפסטוראלי של אזור המגורים, יחד עם זאת יעמדו בדרישות התקנים המחמירים תחתם מיוצרים ובדרישות היזמים, אדריכלי הנוף וקבלני הביצוע. על כן הוקמה בחברתנו יחידה עצמאית למתן מענה מקצועי ויצירתי לאדריכלי נוף.

קבלני פיתוח

הפתרון האידיאלי

תחום שהולך ומקבל תאוצה בשנים האחרונות, יותר ויותר קבלנים שהתמחו בתחום הפיתוח והשאר הוא היסטוריה, קבלני פיתוח המתמחים בתחום זה בלבד ומבקשים מתן פתרונות ומענה מהיר ויעיל בשטח, חברת טרמודן רואה בקבלני הפיתוח את החוליה האחרונה בשרשרת ומבינה את חשיבותה כמי שקובע את נראות העבודה ואיכותה בשלבה הסופי. חברת טרמודן מעמידה לרשות הקבלנים מענה רציף ואישי לכל שאלה/הדרכה/פתרון.

קטלוגים להורדה

קטלוגי בלוקים טרמודן

בנינו עבורכם מערכת נוחה וקלה וניווט בין מוצרי טרמודן השני. ניתן לאתר את המוצרים אשר אתם מחפשים בקלות ולצפות במוצרים דומים. למעבר לעמוד קטלוגים לחץ כאן

לקבלת ייעוץ בכל נושא השאר לנו הודעה

 

ניוזלטר

 

השארו מעודכנים

לקוחות החברה הם הנכס היקר ביותר יקבלו תמיד מענה ופתרון לצורכיהם פרטני שיותאם לצורכיהם. חברת