Slider image
Slider image
Slider image

למי שמבין.

ייצור, מלאי ואספקה

שלבי הייצור

תהליכי הייצור במפעל טרמודן הינם איכותיים, בטיחותיים, ממוחשבים, מדויקים ומתקדמים עומדים בדרישות התקנים ואיכות הסביבה ומיוצרים מחומרי גלם הנבחנים בקפידה.הבלוקים מיוצרים במערכת רובוטית מהמתקדמות בעולם, מערך הבקרה הממוחשב מפקח על העבודה ומבטיח ייצור אלמנטים אחידים ללא סטיות ופגמים. במהלך כל תהליך הייצור עוברים כל מוצרי טרמודן בדיקות חוזרות ונשנות, דגימות רנדומאליות מתוך מלאי ייצור והעמדה בתנאים קיצוניים לבדיקת עמידה בתקנים המחמירים ביותר.תהליך הייצור מורכב ממספר שלבים

  • אחסון - הבאת החומר ואחסנתו מתחת לפני האדמה כדי לשמור על סביבה ירוקה ונקייה.
  • בלילה - שינוע וערבוב חומרים באמצעות מחשבים ובקרים מתקדמים , המבטיחים איכות חומר גבוהה ביותר.
  • ייצור הבלוק - נערך במיכון המתקדם בעולם ונותן חזות ייחודית ומושלמת בכול מוצר ומוצר. הבלוקים נוצקים על גבי פלטות ברזל, עובדה המבטיחה שלמות, חוזק, דייקנות ואחידות.
  • אשפרה - ייבוש בתנורי קיטור, מבטיחים את חוזקו הגבוה של הבלוק כבר בסוף הייצור עצמו.
  • מערך הבקרה – נערך בקפדנות בביקורת האריזה של המוצרים ובהבטחת דיוקם וחוזקם(ISO)
  • אספקה מהירה - שינוע המוצרים מתבצע באמצעות משאיות מנוף חדישות, ומבטיח עמידה בלוח זמנים מדוייק והתחייבות לזמני אספקה קצרים מהרגיל.

ניהול המלאי וההזמנות

בחברת טרמודן אנו מאמינים בדיוק מרבי, סנכרון בין מערכות המפעל השונות ושירות אנושי אישי ומקצועי- כל אלו יוצרים עבורכם, הלקוחות, את מערכת ניהול המלאי וההזמנות המדויקת ביותר בתחום הבנייה.חברת טרמודן משלבת יעילות קפדנית ומערכות ממוחשבות לצורך ניהול המלאי הקיים ברשותה אל מול ההזמנות העתידיות. יתרון נוסף ובולט במיוחד של החברה הוא המלאי גדול שברשותה באופן קבוע, דבר המאפשר זמינות גבוהה, מבחר עצום של מוצרים, הזמנות פשוטות ומהירות וזמני אספקה קצרים מהרגיל.כל מוצרי טרמודן נושאים תווי תקן מהמחמירים בארץ ובעולם לאחר שעברו את כל הבדיקות הקפדניות ביותר. אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוגי טרמודן המופיעים באתר וליצור עמנו קשר בהקדם לצורכי הזמנה, ייעוץ ושאלות נוספות.

הובלה ולוחות זמנים

מערך הייצור המשוכלל, צי המשאיות החדיש וצוות הנהגים המיומן של חברת טרמודן בשילוב סטנדרט השירות הגבוה שלנו מבטיחים עמידה מדויקת בלוחות זמנים.

תקנים ובדיקות

תקן לבנייה ירוקה

מוצרי הבניה של טרמודן עומדים בכל התקנים הנדרשים בארץ ואף זכו בתו הזהב אשר מעמיד אותם בשורה הראשונה מבחינת איכות, בטיחות וסביבה. חומרי הבניה של טרמודן עוברים בקרה מחמירה לאורך כל תהליך הייצור על מנת להבטיח שלקוחותינו יקבלו את המוצר הטוב ביותר שניתן להשיג בשוק. בנוסף, חברת טרמודן גאה להיקרא חברה ירוקה, שכן כל מוצריה ירוקים והיא מחזיקה 5 תווי תקן ובין המפעלים הבודדים בארץ המחזיקים תו תקן פלטינה. חברת טרמודן חרטה על דגלה את נושא השמירה על הסביבה, לוקחת חלק פעיל במועצה לשמירה על איכות הסביבה, מקפידה על מחזור חומרים ותורמת פעילה בהעלאת המודעות לשמירה על משאבי טבע ובפעילויות התנדבות לשמירה על סביבה ירוקה למען עתיד ילדינו.

קבלני פיתוח

הפיתרון האידיאלי

- בשנים האחרונות חלה מגמת עלייה בהתמחות קבלנים בתחום הפיתוח. קבלני הפיתוח מתמחים בתחום פיתוח הסביבה והנוף ואחראיים על נושא זה בלבד בפרויקטים ציבוריים ופרטיים רבים.קבלני הפיתוח מבקשים מתן פתרונות בתחום חומרי הבנייה לצד מענה מהיר ואספקה מהירה- בקשה זו נענית במקצועיות רבה ע"י חברתנו.חברת טרמודן רואה בקבלני הפיתוח את החוליה האחרונה בשרשרת הבנייה ומבינה את חשיבותם כמי שקובעים את נראות העבודה ואיכותה בשלבים הסופיים. חברת טרמודן מעמידה לרשות הקבלנים מענה מקצועי ואישי בכל שאלה, הדרכה או ייעוץ.

אדריכלי נוף

סביבת המגורים

בחברת טרמודן מאמינים כי סביבת המגורים, יופייה ונראותה חשובים לא פחות מאשר סביבתו האינטימית של הדייר, על כן מחלקת הפיתוח בחברתנו שוקדת יומם וליל בפיתוח חומרי בניין חדישים ומתקדמים המתמזגים עם הנוף הפסטוראלי של אזור המגורים, יחד עם זאת יעמדו בדרישות התקנים המחמירים תחתם מיוצרים ובדרישות היזמים, אדריכלי הנוף וקבלני הביצוע. על כן הוקמה בחברתנו יחידה עצמאית למתן מענה מקצועי ויצירתי לאדריכלי נוף.

מהנדסי ערים

תכנון, התאמה והטמעה

חברת טרמודן משלבת בין מוצרים עתירי טכנולוגיה, בעלי תכונות הנדסיות גבוהות תוך כדי שילובם בנוף האורבני המתבקש על ידי אדריכלי הנוף. כך אנו יוצרים סביבת מגורים בעלת תכונות הנדסיות מחמירות ובמקביל הרגשת נינוחות ויופי בסביבת המגורים.

מחלקת פיתוח ונוף

חברת טרמודן מעמידה לרשות המהנדסים והאדריכלים מחלקה יעודית ומקצועית המתמחה אך ורק בתחום הפיתוח והנוף העירוני. מחלקה זו יודעת להשתלב כבר בשלבי התכנון ולתת מענה הן לצורכי המהנדס והן לדרישות האדריכל וליצור את הסינרגיה בין השניים.

קטלוגים להורדה

לקטלוגי טרמודן להורדה

בנינו עבורכם מערכת קטלוגים נוחה וקלה לניווט בין מוצרי טרמודן השונים. בקטלוגים אלו ניתן לאתר את המוצרים אשר אתם מחפשים בקלות ולצפות במוצרים דומים להם למתן פתרונות אופטימליים למבנה המתוכנן.למעבר לעמוד קטלוגים לחץ כאן

לקבלת ייעוץ בכל נושא השאר לנו הודעה

 
 

ניוזלטר

 

השארו מעודכנים

לקוחות החברה הם הנכס היקר ביותר יקבלו תמיד מענה ופתרון לצורכיהם פרטני שיותאם לצורכיהם. חברת